1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Pomos

Дискусија во 'Канта' започната од Nsavev, 24 октомври 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Nsavev

  Nsavev Активен член

  Се зачлени на:
  23 октомври 2012
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Veke osum godini treniram kosarka i sum soliden igrac. Pred 3-4 meseca trenerot imase sobrakajka vo nea zagina negoviot sin. Pred da se sluci nesrekata toj bese mnogu topol vreden covek mnogu sum blizok so nego ve molaz dajte nekoj sovet
   
 2. Marbella

  Marbella Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 јуни 2012
  Пораки:
  615
  Допаѓања:
  342
  А за шо поточно бараш помош ? :^)
   
 3. Nsavev

  Nsavev Активен член

  Се зачлени на:
  23 октомври 2012
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  kazete mi nekoj nacin da go rasveselam
   
 4. Marbella

  Marbella Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 јуни 2012
  Пораки:
  615
  Допаѓања:
  342
  Можеби не треба да превземаш ништо, пушти времето да му ги залечи раните, сепак човекот се соочил со една од најтешките работи во животот, да го изгубиш своето чедо,она за кое си живеел и се си давал не е лесно. Човекот поминува низ тежок период, а јас не гледам на кој начин би можел да се развесели, и да го направи тоа сепак би било минливо, не верувам дека ведрото расположение ќе го држи долго... Сепак јас ти предлагам да го оставиш човекот да се соочи со болката и полека да си ги залечи раните...

  И пишувај кирилица,такви се правилата на форумот...
  И зошто е темава сместена во спорт? Твојава мака нема никаква врска со спорт...
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.