1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Pomos

Дискусија во 'Канта' започната од anonn, 30 мај 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. anonn

  anonn Активен член

  Се зачлени на:
  30 мај 2013
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Devojki,sakam da znam dali ako ima krvarenje 3-4 dena posle prviot odnos,postojat sansi za bremenost dokolku ne svrsi vnatre ?
   
 2. Stefaani

  Stefaani Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 мај 2012
  Пораки:
  333
  Допаѓања:
  284
  нема никакви шанси
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.