Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

pomoss

Дискусија во 'Канта' започната од mila-tinoska, 14 јуни 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. mila-tinoska

  mila-tinoska Активен член

  Се зачлени на:
  11 јуни 2012
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  dali da no sam fustan bez preramki crno bel so crvena mashana i baletnaki...??
   
 2. Artemission

  Artemission Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јули 2011
  Пораки:
  2.031
  Допаѓања:
  15.660
  Те мо лам но си.
   
 3. ivinakit

  ivinakit Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2012
  Пораки:
  829
  Допаѓања:
  575
  Пол:
  Женски
  имаш тема каде можеш да прашаш што да носиш, немораше да отвораш нова тема

  moda-i-stil/kako-da-iskombiniram-pomos-od-feminki-t4473/
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.