1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

pomoss

Дискусија во 'Канта' започната од peperutka56, 16 септември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. peperutka56

  peperutka56 Активен член

  Се зачлени на:
  12 септември 2013
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  0
  dali feminki ke sakate da mi pomognete okolu edna tema po mak jazik
  makotrpniot pat na makedonskiot jazik
   
 2. Emotional123

  Emotional123 Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јули 2011
  Пораки:
  4.758
  Допаѓања:
  17.668
  Пол:
  Женски
  Ова е дупла тема.
  Ако ти треба за состав пиши тука
  obrazovanie/sostavi-t8261/
  Ако не најди некоја соодветна тема тука
  obrazovanie/
  :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.