1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

poraka za godisnina

Дискусија во 'Канта' започната од Offspring, 17 февруари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.993
  И ти сама незнаеш да споиш една порака? Стварно не сте ми јасни |( Плус има вакви теми низ форумов.
   
 2. angel92

  angel92 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2011
  Пораки:
  1.445
  Допаѓања:
  2.577
  Џабе ќе ти кажуваме ние пораки, кога треба од срце да е напишана!
   
 3. mysterious

  mysterious Популарен член

  Се зачлени на:
  25 јануари 2010
  Пораки:
  1.491
  Допаѓања:
  2.658
  Бравос за многу големата ЛЈубов!
  :rofl:
  |(


  Боже..И после годините стварно не се мерило за зрелост.

  Офи,ова заслужува клуч.
   
  На Вини-пу му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Monna.Monna

  Monna.Monna Популарен член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2010
  Пораки:
  3.562
  Допаѓања:
  7.989
  Пол:
  Женски
  Што бара темава во насмевка? :^)
   
 5. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
  Нема потреба од дополнителни коментари. Само пријавете ја темата и ќе среди модераторот ;)
   
 6. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.094
  Допаѓања:
  6.348
  Пол:
  Женски
  Темата ќе биде заклучена бидејќи постојат многу слични, а мислењата префрлени.
  Како на пример оваа Романтична смс порака
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.