1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

poraki

Дискусија во 'Канта' започната од srcuskata55, 6 јули 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. srcuskata55

  srcuskata55 Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 јуни 2012
  Пораки:
  36
  Допаѓања:
  29
  не знаев каде да напишам а итно ми треба :/ некоја кратка и романтична порака :) ќе може да напишете? благодарам
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.146
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.