1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Postara zena ili pomlada devojka za seks koj poveke keve zadovoli cekam odgovori pozdrab

Дискусија во 'Канта' започната од Omarionboy, 27 ноември 2017.

?

Postara zena ili pomlada devojka za seks koj poveke keve zadovoli cekam odgovori pozdrab

Анкетата е затворена на 4 декември 2017.
 1. 50

  66,7%
 2. 50

  66,7%
Дозволен е избор на повеќе опции
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Omarionboy

  Omarionboy Активен член

  Се зачлени на:
  27 ноември 2017
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  5
  Postara zena ili pomlada devojka za seks koj poveke keve zadovoli cekam odgovori pozdrav
   
 2. PogbaPol

  PogbaPol Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  2.511
  Допаѓања:
  10.358
  Пол:
  Машки
 3. gingerchild94

  gingerchild94 Активен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2017
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  61
  Пол:
  Женски
  pozdrab ido tebe sen ajubavo
   
  На Feminka22, L.i.n.a.a, PaLaVa и 11 други им се допаѓа ова.
 4. John Snow

  John Snow Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 март 2016
  Пораки:
  4.907
  Допаѓања:
  52.970
  Пол:
  Машки
  Постара девојка:!:
   
 5. Peco

  Peco Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 јануари 2015
  Пораки:
  5.005
  Допаѓања:
  167.447
  Пол:
  Машки
  Една 40-годишна или две по 20, поздраБ :rofl::rofl::rofl::rofl:
   
  На Feminka22, sj *O*, sjdgo и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 6. Omarionboy

  Omarionboy Активен член

  Се зачлени на:
  27 ноември 2017
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  5
  Poz.. toa treba sam da znaes ako si probal za toa go postaviv postot
   
 7. L-a-r-a22

  L-a-r-a22 Популарен член

  Се зачлени на:
  9 февруари 2013
  Пораки:
  1.337
  Допаѓања:
  10.770
  Пол:
  Женски
  На некој му е досадно или???
   
 8. Omarionboy

  Omarionboy Активен член

  Се зачлени на:
  27 ноември 2017
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  5
  Blagodaram poz.... do tebe
   
 9. makedonkamak

  makedonkamak Форумски идол

  Се зачлени на:
  17 октомври 2013
  Пораки:
  3.616
  Допаѓања:
  26.999
  Пол:
  Женски
  Другар, годините не се важни и пресудни за добар секс. Така да ,, нема првила. Се е до луѓето и нивната хемија.
   
  На joy1 и Omarionboy им се допаѓа ова.
 10. elimkd

  elimkd Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 октомври 2012
  Пораки:
  7.915
  Допаѓања:
  48.042
  Пол:
  Женски
  зависит која имат поќе пари :D поздрав
   
  На BoyL, Peco, Gosh и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 11. Omarionboy

  Omarionboy Активен член

  Се зачлени на:
  27 ноември 2017
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  5
  Notmalno deka postatite se firmi
   
  На elimkd му/ѝ се допаѓа ова.
 12. L-a-r-a22

  L-a-r-a22 Популарен член

  Се зачлени на:
  9 февруари 2013
  Пораки:
  1.337
  Допаѓања:
  10.770
  Пол:
  Женски
  Ако ти е досадно земи учи граматика.
  Нема потреба од нови теми.
   
  На cresa-jagoda, PaLaVa, sj *O* и 5 други им се допаѓа ова.
 13. Tan4ence

  Tan4ence Форумски идол

  Се зачлени на:
  12 октомври 2011
  Пораки:
  5.082
  Допаѓања:
  27.326
  Гласав за 50 :smoke:
   
  На Gosh, crimson, Ketchup и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 14. Omarionboy

  Omarionboy Активен член

  Се зачлени на:
  27 ноември 2017
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  5
   
 15. GabyTranceॐ

  GabyTranceॐ Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2015
  Пораки:
  298
  Допаѓања:
  1.108
  Пол:
  Женски
  Мене би ме задоволила некоја 70годишна старка уффф:whew::rofl:
   
  На BlackAndWhiteSwan му/ѝ се допаѓа ова.
 16. Gosh

  Gosh Мразачка на луѓе

  Се зачлени на:
  10 октомври 2015
  Пораки:
  2.917
  Допаѓања:
  36.908
  Koj povecke che ve zadavoli, pismen dec4kho, ili nepasman?cekham odgoovar pozdr af
   
  На candy.cane, Indiegurl, BoyL и 27 други им се допаѓа ова.
 17. L-a-r-a22

  L-a-r-a22 Популарен член

  Се зачлени на:
  9 февруари 2013
  Пораки:
  1.337
  Допаѓања:
  10.770
  Пол:
  Женски
  Епа неписменоста ми боде во очи и не можам да се воздржам од коментар.
   
  На sj *O* му/ѝ се допаѓа ова.
 18. sjdgo

  sjdgo Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 јули 2015
  Пораки:
  5.676
  Допаѓања:
  14.187
  Пол:
  Женски
  Poubabata
   
  На Peco и Someonespecial им се допаѓа ова.
 19. Omarionboy

  Omarionboy Активен член

  Се зачлени на:
  27 ноември 2017
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  5
  Se gleda deka po pismen si ti ....
   
 20. Omarionboy

  Omarionboy Активен член

  Се зачлени на:
  27 ноември 2017
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  5
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.