Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Povrakanje pri bremenost

Дискусија во 'Канта' започната од Alexiaa, 27 април 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Alexiaa

  Alexiaa Активен член

  Се зачлени на:
  27 април 2012
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Znam deka povrakanjeto e eden od najcestite simptomi na bremenost, no ima denovi koga ne mozam da jadam nisto. Bremena sum 8-9 nedeli i mnogu mi e tesko :/
  Dali nekoj ima lek za vakvite utrinski macnini (a ponekogas traat i cel den).
  Vi blagodaram odnapred.
  Pozdrav !
   
 2. lolyta777

  lolyta777 Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2011
  Пораки:
  2.337
  Допаѓања:
  6.835
  Пол:
  Женски
  Се самоцитирав, ме мрзеше пак да пишувам. :)
   
 3. Alexiaa

  Alexiaa Активен член

  Се зачлени на:
  27 април 2012
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Isto prasanje e =)
  Fala mnogu ke probam nekoj od sovetite sto mi gi dade pa ke vidime. Se nadevam deka za 2-3 nedeli ke prestanat ovie teskotii =)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.