1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Prashanje

Дискусија во 'Канта' започната од SoN4oGlEtKa, 24 октомври 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. SoN4oGlEtKa

  SoN4oGlEtKa Активен член

  Се зачлени на:
  9 август 2013
  Пораки:
  28
  Допаѓања:
  8
  Feminki so de4ko mi sega za nekolku dena kje pravime 6 meseci shto bi mozhela da mu kupam ili sli4no :D
   
 2. innamylove

  innamylove Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 август 2011
  Пораки:
  379
  Допаѓања:
  225
 3. SoN4oGlEtKa

  SoN4oGlEtKa Активен член

  Се зачлени на:
  9 август 2013
  Пораки:
  28
  Допаѓања:
  8
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.