preporacajte komedicen film

Дискусија во 'Канта' започната од Lily52, 3 април 2013.

 1. Lily52

  Lily52 Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 март 2013
  Пораки:
  144
  Допаѓања:
  36
  ne sakam da se plasam od horor filmovi nitu da placam od tazni filmovi no sakam da se smeam na komedicni filmovi....preporacajte mi nekoj :rofl: :rofl:
   
 2. Ann.94

  Ann.94 Популарен член

  Се зачлени на:
  13 мај 2011
  Пораки:
  728
  Допаѓања:
  1.822
 3. cheetah.girl

  cheetah.girl Популарен член

  Се зачлени на:
  31 октомври 2012
  Пораки:
  1.620
  Допаѓања:
  1.415
 4. Vikica.cuci

  Vikica.cuci Популарен член

  Се зачлени на:
  21 ноември 2011
  Пораки:
  1.520
  Допаѓања:
  3.282
  Пол:
  Женски
  Шо стори теми отварање, сто пати ти кажаа дека има веќе ваква тема ти уште сто други отвори. Бравос :rock: