1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Pretty Little Liars

Дискусија во 'Канта' започната од Brooklyn Baby, 15 јануари 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Brooklyn Baby

  Brooklyn Baby Нов член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2015
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  3
  Пол:
  Женски
  Во тек сум со 5 сезона, што мислите кој е -A ?
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.