Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

privatni ginekolozi

Дискусија во 'Прашај гинеколог' започната од ReadyRosa, 8 јануари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. ReadyRosa

  ReadyRosa Активен член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2013
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  Dali znaete kolku se plakja na privatno? I kade mozat da se najdat? xD
   
 2. irena.1

  irena.1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 ноември 2012
  Пораки:
  4.262
  Допаѓања:
  20.983
  Пол:
  Женски
  Деметра медикал (во аеродром на ул. Владимир Комаров)
  http://www.facebook.com/demetra.medikal?fref=ts
  Ама приватно само работи, околу 2500 или 3000 денари ме фаќа кога одам на редовна контрола (со пап и ехо), за нешто друго не сум имала потреба па не знам цена
   
 3. Kejti89

  Kejti89 Активен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2013
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  1
  Во Штип кај Др. Органџиски, за преглед исто мислам дека е 3000ден., но знам дека многу бил добар доктор бидејки и има помногнато на една моја другарка :D
   
 4. sweetbaby20

  sweetbaby20 Активен член

  Се зачлени на:
  15 јануари 2013
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  1
  Zdravo..Dali nekoj moze da mi dade broj od Dr.Ruse od bitola?
   
 5. Afrodita25

  Afrodita25 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 декември 2012
  Пораки:
  193
  Допаѓања:
  75
  Ако уште немаш најдено број кажи ќе ти пратам во приватна порака
   
  На Josifovska27 и sweetbaby20 им се допаѓа ова.
 6. sweetbaby20

  sweetbaby20 Активен член

  Се зачлени на:
  15 јануари 2013
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  1
  Aj pisimi go ako mozes:)
   
 7. SunnyGirl2

  SunnyGirl2 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2012
  Пораки:
  4.911
  Допаѓања:
  5.472
  мм, да го фалат две мои братучетки,скапо е а многу им помогна,презадоволни се..+станаа пријатели..можеби е до лекарот што и двете станаа пријатели ;)
   
 8. Nana19

  Nana19 Популарен член

  Се зачлени на:
  1 септември 2012
  Пораки:
  2.141
  Допаѓања:
  2.745
  Ве молам да ми препорачате гиниколог од куманово или штип кој работи саботи ?
   
 9. SunnyGirl2

  SunnyGirl2 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2012
  Пораки:
  4.911
  Допаѓања:
  5.472
  http://www.organdziski.com/cenovnik.php


  Немaм нaмерa пoгoре линкoт дa е реклaмa.

  Сaкaм дa oдaм кaј Oргaнџиски нa преглед е сегa вo ценoвникoт кaј кoнсултaции прегледи, не ми е јaснo нештo.

  Сaкaм пaп,брис, вaгинaлнo ехo, кoлoпoскoпски преглед (штo всушнoст знaчи тoa?)

  Нaјмнoгу ми е зa преглед нa јaјниците зaтoa штo мoјaвa немa пoим штo кaкo дa ми oбјaсни.штo всушнoст при зaкaжувaњетo дa кaжaм,декa кaкoв преглед сaкaм дa не имa некoе ,,стручнo,, звaње.

  Кaкo се зaкaжувa кaј негo, брaтучедкa ми кaжa преку телефoнски рaзгoвoр.
  Имaте ли сoвети искуствa?
   
 10. Kate.m23

  Kate.m23 Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 февруари 2016
  Пораки:
  30
  Допаѓања:
  3
  Пол:
  Женски
  dali znaete kolku se plakja za pap test kaj dr tase cvetanovski i dali ako si maloleten (17) treba da odi roditel so tebe?
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.