privatno uciliste

Дискусија во 'Канта' започната од LadyOfRainbow, 16 ноември 2010.

 1. LadyOfRainbow

  LadyOfRainbow Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 август 2010
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Devojki sakam da idam vo privatno uciliste, sredno. Ima priemen ispit i se polaga matematika, IQ i opsta kultura. Kako da se spremam, t.e. da se podgotvam poveke zatoa sto sakam da napravam nesto na ispitot..?
   
 2. Miss-Independent

  Miss-Independent Популарен член

  Се зачлени на:
  10 мај 2010
  Пораки:
  2.292
  Допаѓања:
  5.646
  |( Каде со паметов бе ало
   
 3. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.164
  Допаѓања:
  26.898
  На приемен испит :rofl:
   
 4. Miss-Independent

  Miss-Independent Популарен член

  Се зачлени на:
  10 мај 2010
  Пораки:
  2.292
  Допаѓања:
  5.646
  хаха мој совет и е да не го полага IQ тестот...ќе се разочара :D
   
 5. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.199
  Допаѓања:
  49.489
  Пол:
  Женски
  Девојче, ми го брукаш корисничкото име :^)
   
 6. veri

  veri Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2010
  Пораки:
  3.061
  Допаѓања:
  1.468
  За математика оди на часови, а за општа култура и IQ.. :x
   
  На LadyOfRainbow му/ѝ се допаѓа ова.
 7. LadyOfRainbow

  LadyOfRainbow Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 август 2010
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  znam za matematika, no sakav da prasam za testovi na internet za IQ
   
 8. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.731
  Допаѓања:
  5.143
  Имаше една страница на која кога ќе кликнеше на едно место, ти се зголемуваше интелигенцијата, ама заборавив како беше :^)
   
 9. veri

  veri Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2010
  Пораки:
  3.061
  Допаѓања:
  1.468
  Еве овде има тестови
  http://www.iqtest.com/
   
 10. Bokicka

  Bokicka Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 март 2010
  Пораки:
  691
  Допаѓања:
  688
  Ахххххххх, младино моја Македонска |(

  1. Темата ти е поставена на несоодветно место
  2. Насловот на темата ти е напишан на латиница
  3. Постот ти е напишан на латиница
  4. Почнуваш со мала буква
  5. Розеви букви, не мораш да ги употребуваш, затоа што не се баш видливи за читање
  6. Ова прашање можеш да го поставиш во Кафе Муабети/Сакам да прашам

  Добро, никој ли не ги чита правилата кога се зачленува :^)
   
 11. doktorka-an

  doktorka-an Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 мај 2010
  Пораки:
  1.078
  Допаѓања:
  337
  hahahhah :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: е ова е премногу.земи спиј и ќе имаш поголем IQ :x :x а за математика книгата стави ја под перница и се ќе знаеш да не планираш дека на фемина даваат часови по математика :x :x
   
 12. doktorka-an

  doktorka-an Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 мај 2010
  Пораки:
  1.078
  Допаѓања:
  337
  се е на латиница,мислам дека темата е глупости и пренатрупување само на форумот.некој ќе реагира? :?: :?: