1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

problem

Дискусија во 'Канта' започната од tedybear, 21 декември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. tedybear

  tedybear Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 ноември 2010
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  1
  имам голем проблем... :sweat: висока сум 178 а сум 68 ипол кила. колку и да се обидувам неможам да ослабам уште 2 кила. имате ли некој совет како да ослабам? фала однапред :( :( :(
   
 2. blond

  blond Популарен член

  Се зачлени на:
  24 септември 2010
  Пораки:
  2.251
  Допаѓања:
  4.713
  Супер ти е висината со тежината.
  А инаку имаш вакви теми, си можела да побараш, а не веднаш нова тема да правеш.
   
 3. tedybear

  tedybear Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 ноември 2010
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  1
  знам дека има ама неможев ништо слично да најдам
   
 4. blond

  blond Популарен член

  Се зачлени на:
  24 септември 2010
  Пораки:
  2.251
  Допаѓања:
  4.713
 5. Ashling

  Ashling Популарен член

  Се зачлени на:
  19 декември 2010
  Пораки:
  1.228
  Допаѓања:
  2.576
  Направи си одреден режим на исхрана, повеќе овошје и едно парче леб во денот ти е доволно.
  Вода еден литар дневно да пиеш.
  За 10-14 дена сигурно ќе имаш резултат.
   
 6. teddybear

  teddybear Популарен член

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  2.679
  Допаѓања:
  10.368
  Аии :tmi:

  А јас си викам кога сум ја отворила темаваа :!: Ама не сум била јас :D

  Ај жити се, ништо не ти треба да слабееш, јас сум висока 179 тешка неќеш да знаеш па што.

  Ееее ама се нервираш. Ај земи тенчи ја кожата.

  Седи си мирна.
   
 7. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  11.305
  Допаѓања:
  144.813
  Не поддржуваме анорексија тука,само здрава тежина и диети.
  Клуч
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.