1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

PRODAVNICA PREDNI VO BITOLA

Дискусија во 'Канта' започната од simonailieva, 24 септември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. simonailieva

  simonailieva Активен член

  Се зачлени на:
  24 септември 2012
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  0
  DALI MISLITE DEKA E MIZERNO DASE KUPFA ALISTA OD PRENDI? JAS IAMM NEKOLKU BLUZI AMA GI NOSAM MALCE 2-3 PATI AKO GI IMAM KLAENO.. MIZERNO SE OSEKJAM DEKA PO 220 DENARI GI KUPIV:$
   
 2. pamelche

  pamelche Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јуни 2011
  Пораки:
  5.228
  Допаѓања:
  16.612
  Стварно не ми е јасно како можете да носете алишта од 220, срамота, срамота. Да се немало пари да се купува скапи алишта, сте тркнале во Пренди да купувате. |(

  Бог да чува, ако сакаш купувај си скапи, може нема да се осеќаш мизерно. |(
   
 3. Adi888

  Adi888 Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 ноември 2010
  Пораки:
  6.160
  Допаѓања:
  22.992
  Пол:
  Женски
  Шо има врска дека биле купени 220 денари? и јас си купив фустанче 300 денари па го отепав од носење.
  Мислам дека нема потреба од мизерно чувствување, нели луѓето креват алишта од таму, па никој мизерно не се осеќа, и тие не се носени и стари сигурно ;)
   
 4. starbucks

  starbucks Популарен член

  Се зачлени на:
  12 април 2011
  Пораки:
  3.064
  Допаѓања:
  6.663
  МОЛАМ? Озбилно ова?

  Мизерно е да се носат блузи од 200 денари? Во кој свет живеете бе луѓе? :^)

  Блуза си е блуза, ако ти стое убаво, носи ја, без разлика дали е 200 или 1200 денари. :x
   
 5. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  15.008
  Пол:
  Женски
  simonailieva, eee да не се таквите како тебе што се осеќаат мизерно кога носат блуза од 220.Не ќе имаат бутиците со високи цени од кого да профитираат. :!:
   
 6. calliope

  calliope Популарен член

  Се зачлени на:
  1 јули 2011
  Пораки:
  1.368
  Допаѓања:
  15.985
  Пол:
  Женски
  kako se osuduvas da kupfas alista od takfo prosto mesto omg?
  ne znajs ti deka na celo ti ja pisit cenata i ti se smeat zad grb -.-
  frli toa odma sugavo nikakfo
   
  На Elena-97 му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.184
  Пол:
  Женски
  Не е мизерно, без разлика што една блуза е толку во Пренди, а нишо чудно истата да ја најде човек во друга продавница, дупло поскапа.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.