1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

prv seks

Дискусија во 'Канта' започната од ednostavnotina, 3 септември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. ednostavnotina

  ednostavnotina Активен член

  Се зачлени на:
  3 септември 2013
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  2
  Imam 17 godini no seushte sum nemala odnosi. Se prashuvam kakvo e chustvoto, dali boli, mnogu devojki velat prviot pat teche krv me interesira kolku vreme dali e samo posle seksot ili podolgo? Devojki ve molam kazheteeee :(
   
 2. Summerlover

  Summerlover Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  5.531
  Допаѓања:
  34.895
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.