Prvut

Дискусија во 'Канта' започната од stanislavac, 16 јуни 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. stanislavac

  stanislavac Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2012
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Kako she uspeale da se spasite of prvut
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.