Prvut

Дискусија во 'Канта' започната од stanislavac, 16 јуни 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. stanislavac

  stanislavac Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2012
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Kako da se otstrani Prvut od kosa
   
 2. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.775
  Допаѓања:
  25.274
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.