1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Pubertet

Дискусија во 'Канта' започната од vitanova3159, 17 август 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. vitanova3159

  vitanova3159 Активен член

  Се зачлени на:
  6 јули 2012
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  0
  devojki sakam da ve prasam dali znete nekoja krema ili nesto slicno za protiv pubertetski mozolcinja,a moze i na prirodna baza ?
   
 2. Speechless

  Speechless Популарен член

  Се зачлени на:
  14 април 2010
  Пораки:
  4.044
  Допаѓања:
  4.977
  Пол:
  Женски
 3. Elennaa

  Elennaa Популарен член

  Се зачлени на:
  22 февруари 2011
  Пораки:
  4.157
  Допаѓања:
  14.164
  Пол:
  Женски
 4. Tenkai

  Tenkai Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јули 2010
  Пораки:
  2.316
  Допаѓања:
  1.903
  Информации за твоето прашање можеш да најдеш во горенаведените теми.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.