1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

razno

Дискусија во 'Канта' започната од i.m, 19 јули 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. i.m

  i.m Активен член

  Се зачлени на:
  19 јули 2012
  Пораки:
  0
  Допаѓања:
  0
  zdravo. :D epa vaka sea se utepav od baranje na polimerna glina i nikako da najdam gledam ima nekoi razgovori no site se od pred nekoja godina, taka da kade mozam da najdam vakva glina? fala odnapred :)
  PS. se javiv vo mn ateljea no nekoi ne ni znaat sto e toa -.-'
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.146
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.