REVLON нега за коса

Дискусија во 'Канта' започната од SatiranaGirl, 4 септември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. SatiranaGirl

  SatiranaGirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2011
  Пораки:
  27
  Допаѓања:
  3
  Здраво девојки дали можете да ми кажете како се користат овие?
   

  Прикачени фајлови:

 2. Queen-Nefertiti

  Queen-Nefertiti Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јули 2011
  Пораки:
  152
  Допаѓања:
  46
  A што се овие,ампули за коса,или..?
   
 3. SatiranaGirl

  SatiranaGirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2011
  Пораки:
  27
  Допаѓања:
  3
  да да ампули за коса се.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.