Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Rodendenski tekst/sostav

Дискусија во 'Канта' започната од LittleGirl626, 20 јули 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. LittleGirl626

  LittleGirl626 Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 мај 2016
  Пораки:
  156
  Допаѓања:
  266
  Пол:
  Женски
  Feminki mi treba pomos..
  Na decko mi za 3dena mu.e.rodenden i neli.eve treba da mu cestitas.da.mu kazes nekoi ubavi raboti koi.gi cuvstvuvas..
  i sakam.ete.da mu pratam nekoj.tekst taka.za.rodenden ljuboven nekoj.. Toj.polni 18godini..
  No ne me biva za.referati..
  Dokulku ve biduva i ako.imate nesto so.sto.ke mi pomognete ve molam pratete mi nekoj.tekst..
  Vi.Blagodaram.odnapred, mnogu ke.mi.znaci.i.mnogu.ke mi pomognetee..
   
 2. Mr. Right

  Mr. Right Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 септември 2015
  Пораки:
  2.509
  Допаѓања:
  71.246
  Пол:
  Машки
  Темaвa.уште.не е.вo.кaнтa?
   
  На Bitter-Sweet му/ѝ се допаѓа ова.
 3. metallica.girl

  metallica.girl Нов член

  Се зачлени на:
  22 јули 2016
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  4
  Пол:
  Женски
  Како тоа ние да ти напишеме за дечко ти?! Па ние не имаме ни случки со него, ни го знаеме.. ТЕБЕ ТИ Е ДЕЧКО, НЕ НАС! Доколку ти значи ти сама ќе се потрудиш а не..
   
  На Bitter-Sweet му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.