1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

SABA-vase mislenje?

Дискусија во 'Канта' започната од Tea1233, 4 август 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Tea1233

  Tea1233 Активен член

  Се зачлени на:
  2 август 2013
  Пораки:
  49
  Допаѓања:
  11
  Saba-srednoskolska akademija za biznis i administracija,Skopje-vase mislenje?

  Site sto zavrsile vo ovaa gimnazija neka spodelat iskustva a i site sto sakaat da go kazat svoeto mislenje se razbira :) :D
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.113
  Допаѓања:
  56.350
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.