1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Salvatore brothers! (дневниците на вампирот)

Дискусија во 'Канта' започната од Boka.A, 19 февруари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Boka.A

  Boka.A Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 септември 2011
  Пораки:
  78
  Допаѓања:
  10
  Ако е темата дуплирана слободно избришете! :)

  Посакав да разговараме за Salvatore brothers. Да кажете нешто за нив, или пак поединечно! Дневниците на вампирот ги гледам само поради Стефанче и Ребека, а и Елена ама нека се одлучи веќе! :^)
  Мене кај Дејмон ми се допаѓаат очите на прво место ... ма целото лице ама не сум знаела за тоа дека има 33 год. И дека е во врска со Нина Добрев!
  Стефан ми е мн. мил и сум тим Стефан бидејќи тој преживеа многу заради Елена, и не се откажува.
  Мене Стефан ми е „дечко“ од оваа сцена!

  http://www.youtube.com/watch?v=i4dYSQ2Nz40 (Премотајте на втора минута)
  http://www.youtube.com/watch?v=0rp7KzPOesc (Овде ми е ........... абе неам збор :x , фаци прави толку убави! :lol: :lol: :lol: :rofl: :rofl: :rofl: !
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.150
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.