1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

seks posle poroduvanje

Дискусија во 'Канта' започната од jasmin4e665, 3 декември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. jasmin4e665

  jasmin4e665 Активен член

  Се зачлени на:
  7 ноември 2012
  Пораки:
  46
  Допаѓања:
  20
  Zdravo mamicki :) me intersira posle kolku vreme od poroduvanjeto mozevte da imate odnosi i dali bolese? ;)
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.485
  Допаѓања:
  64.027
  Пол:
  Женски
  seks/seks-posle-poroduvanje-t14608/
  Еве тема каде што можеш да се информираш. Те замолувам да ги прочиташ правилата на форумот за отворање на нова тема и да пишуваш на кирилица.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.