1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Seks vo.studentski dom

Дискусија во 'Канта' започната од Enko1, 24 февруари 2017.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Enko1

  Enko1 Активен член

  Се зачлени на:
  30 јануари 2016
  Пораки:
  90
  Допаѓања:
  38
  Kazete iskustva dali ste imale do sega za vrmee koga ste studirale
  Iskustva
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Enko1

  Enko1 Активен член

  Се зачлени на:
  30 јануари 2016
  Пораки:
  90
  Допаѓања:
  38
  tolku li ste bili mirni koga ste studirale hahaa
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Sesil

  Sesil Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  27 ноември 2014
  Пораки:
  6.805
  Допаѓања:
  132.354
  Пол:
  Женски
  Студентите спијат ова време, утре ќе одговорат :D
   
  На Lolo5 и elimkd им се допаѓа ова.
 4. Summerlover

  Summerlover Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  5.531
  Допаѓања:
  34.902
  Јас бев во Католичко школо.
  [​IMG]
  :d::drunk:
   
  На Lolo5, alexa_dimoska, Gosh и 12 други им се допаѓа ова.
 5. Enko1

  Enko1 Активен член

  Се зачлени на:
  30 јануари 2016
  Пораки:
  90
  Допаѓања:
  38
  ne vazi samo za studentite ima i takvi so zavrsile haha
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.316
  Допаѓања:
  17.234
  Пол:
  Женски
  [​IMG]

  Збуните завесу, спустио сам се!
   
  На Lolo5, elimkd, okcenzi и 2 други им се допаѓа ова.
 7. Someonespecial

  Someonespecial Free-minded aesthete

  Се зачлени на:
  17 ноември 2012
  Пораки:
  13.087
  Допаѓања:
  163.423
  Пол:
  Женски
  Утре ќе им се јавам на колешкиве што не се од Скопје и се сместени у студентски дом, да споделат искуство во емисијава :drunk: :rofl: :headbang:

  [​IMG]
   
  На Lolo5, Cinderfakinrella, Згодно Момче и 2 други им се допаѓа ова.
 8. Enko1

  Enko1 Активен член

  Се зачлени на:
  30 јануари 2016
  Пораки:
  90
  Допаѓања:
  38
  Dobro bi bilo haha
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 9. JollyGirl

  JollyGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јуни 2012
  Пораки:
  6.108
  Допаѓања:
  75.384
  Пол:
  Женски
  АМа Прво ти сподели каков сехс имаше па и ние ќе споделиме хаха скршиго мразот сепак :D :D :D нас страм ние овде сите момичинја
   
  На Lolo5, Gosh, I I и 8 други им се допаѓа ова.
 10. Kukla994

  Kukla994 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  4.679
  Допаѓања:
  46.983
  Seks vo.studentski dom.mk

  Enko, druze, samo temi otvaras :D
   
  На Lolo5, Cinderfakinrella, crimson и 5 други им се допаѓа ова.
 11. Enko1

  Enko1 Активен член

  Се зачлени на:
  30 јануари 2016
  Пораки:
  90
  Допаѓања:
  38
  Haha pa malce imam sedeno u studentski taka.da znam
  Haha epa jas malce sedev pola godina samo i znam.sho.imav edna tamu cimerka i idese na gosti kaj drugarki za nie da moEme da imame seks hah
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 12. JollyGirl

  JollyGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јуни 2012
  Пораки:
  6.108
  Допаѓања:
  75.384
  Пол:
  Женски
  Е па дај подетално кажини...Ти ништо не споделуваш со нас а тема си отворил
  И сега како да ти кажеме и ние...Без лутење хаха

  И ние ја бркавме цимерката да купи леп а ние имавме сех хаха ама се страмувам да пишувам
  Друк ако пиши и јас ќе пишам хаха
   
  На Lolo5, Bozica1980, okcenzi и 5 други им се допаѓа ова.
 13. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.316
  Допаѓања:
  17.234
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
   
  На Lolo5, elimkd, Bozica1980 и 3 други им се допаѓа ова.
 14. Sesil

  Sesil Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  27 ноември 2014
  Пораки:
  6.805
  Допаѓања:
  132.354
  Пол:
  Женски


  имало секс, ама не ги викале сите :rofl:
   
  На Lolo5, Gosh, Abeja и 2 други им се допаѓа ова.
 15. Enko1

  Enko1 Активен член

  Се зачлени на:
  30 јануари 2016
  Пораки:
  90
  Допаѓања:
  38
  Hahah epe ete jas ke spodelam za prv pat koga i kako mi se desilo u studentski..
  Bevme so.taa.shi se gleam u studentskoto.disko i so drustvo negde pola.eden saat posedevme i ajde posle toa otidovme kaj nea i ona i pisa poraka na cimerkata i da ne doaga u sk ako moze da spoe kaj drugarka i i taka bese se ok ahha
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 16. Enko1

  Enko1 Активен член

  Се зачлени на:
  30 јануари 2016
  Пораки:
  90
  Допаѓања:
  38
  Spodelete vaso iskustva haha
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 17. Kukla994

  Kukla994 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  4.679
  Допаѓања:
  46.983
  Nemame nie vakvi interesni iskustva ahaha
   
  На Lolo5, Gosh, okcenzi и 6 други им се допаѓа ова.
 18. JollyGirl

  JollyGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јуни 2012
  Пораки:
  6.108
  Допаѓања:
  75.384
  Пол:
  Женски
  А цимерката во моментот беше надвор од ск?
  Пошто и пишала да не доаѓа во ск, па чудно ми падна :shake:
  Сега се збунив...

  Некое момиче нека сподели па и јас ќе споделам...И мене цимерката ме прајкаше по цигари хаха може тебе те викала ја коа ќе излезам хаха :P
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 19. Enko1

  Enko1 Активен член

  Се зачлени на:
  30 јануари 2016
  Пораки:
  90
  Допаѓања:
  38
  Haha ne isto i ona bese so nas vo diskoto i pisa da ne doaga vo sk da spie kaj drugarka
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 20. Enko1

  Enko1 Активен член

  Се зачлени на:
  30 јануари 2016
  Пораки:
  90
  Допаѓања:
  38
  Sum zgrsil mislev za u aoba
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.