Semos/Brainster/Seavus Академија

Дискусија во 'Образование' започната од WhiteCat33, 14 мај 2021.

 1. WhiteCat33

  WhiteCat33 Нов член

  Се зачлени на:
  24 август 2020
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Женски
  Здраво, заинтересирана сум за ui ux дизајн во моментов учам од дома но сепак сакам да се запишам во некоја одгоренаведените едукативни центри. Ве молам ваши искуства.Дали вреди за парите?
   
 2. Hellobeautiful

  Hellobeautiful Популарен член

  Се зачлени на:
  28 мај 2012
  Пораки:
  2.629
  Допаѓања:
  17.718
  Пол:
  Женски
  Дали луѓе со 0 предзнаење вреди да се запишат на овие академии или ќе бидат фрлени пари во вода?
   
 3. Ivanna23.

  Ivanna23. Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 септември 2019
  Пораки:
  350
  Допаѓања:
  824
  Пол:
  Женски
  Може ли да ме контактира лп некој што посетувал курс?
  Зависи за што мислиш, за креирање веб сајт не ти треба предзнаење тоа секако се фронт енд технологии и се започнува од нула, а ако мислиш на програмирање со јава, C#, софтвер тестинг обуки треба предзнаење.