babylove овошни кашички

Severina-ITALIANA

Дискусија во 'Канта' започната од Maeeeee, 10 август 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Maeeeee

  Maeeeee Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 ноември 2011
  Пораки:
  258
  Допаѓања:
  103
  Дали ви се свиѓа оваа песна?..Мене ми беше хит летово..Стварно имам убави спомени со неа.. :$ :D ...За мене е хит,што мислите вие за песнава? :^) Си ја обожавкаммм :D 8)
  Ако има ваква канта :!:
  Иии на крај да ве поздравам со хитчето мое.. :P
  http://www.youtube.com/watch?v=9Y4mOaflm-4
   
 2. cigarce

  cigarce Популарен член

  Се зачлени на:
  5 мај 2011
  Пораки:
  1.396
  Допаѓања:
  3.865
  Пол:
  Женски
  Си ја сакушкам и јас,какфа песна :party: Си грмиме со срцките на песнава :inlove: :inlove: :inlove:
   
 3. anneyy

  anneyy Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јули 2010
  Пораки:
  1.280
  Допаѓања:
  1.417
  Ај сега сите за омилените песни тема да си отвориме. :sun:
   
  На lolita97 и Vik4e им се допаѓа ова.
 4. cigarce

  cigarce Популарен член

  Се зачлени на:
  5 мај 2011
  Пораки:
  1.396
  Допаѓања:
  3.865
  Пол:
  Женски
  ^ Прво да пишеме за оваа дека е хит голем :D
  Ти си грмиш на песнава ? :D
   
 5. Vik4e

  Vik4e Популарен член

  Се зачлени на:
  9 февруари 2010
  Пораки:
  308
  Допаѓања:
  260
  Пол:
  Женски
 6. anneyy

  anneyy Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јули 2010
  Пораки:
  1.280
  Допаѓања:
  1.417
  Абе ми пукна звучникот, чури сега и цела соба замириса на чад од што си грмам на песнава. :D
   
 7. Primadonna

  Primadonna Популарен член

  Се зачлени на:
  6 август 2012
  Пораки:
  1.341
  Допаѓања:
  2.162
  Пол:
  Женски
  Темава во канта треба да иде :*
   
 8. Anna-Banana

  Anna-Banana Популарен член

  Се зачлени на:
  4 октомври 2011
  Пораки:
  3.749
  Допаѓања:
  4.830
  Пол:
  Женски
  Не грмам толку на песнава,незнам што има толку хитовско во неа па што стана толку голем хит.
  Едноставно не е мој вкус и крај ;) :lol:
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.