1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Shopping во Тетово - Гостивар

Дискусија во 'Канта' започната од macush1, 1 јули 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. macush1

  macush1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 мај 2010
  Пораки:
  28
  Допаѓања:
  3
  pa daj sega podelete gi vasite shopping iskustva pomegju sebe.vo koja prodavnica kupuvate,sto najcesto,cena?...i sl.
   
 2. macush1

  macush1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 мај 2010
  Пораки:
  28
  Допаѓања:
  3
  lele ve nema...kade ste gostivarcani,tetovcani???pa sega imame nasa tema samo za tetovo-gostivar.ne mi se veruva deka nema nikoj koj e od gv cccccc.pa ajde da ne vida kolku sme na broj.ocekuvam komentarii :)
   
 3. macush1

  macush1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 мај 2010
  Пораки:
  28
  Допаѓања:
  3
  hey.pak ja... :lol: od kade kupuvate dolna obleka???po koja cena?ajde ne se sramete,pisete.
   
 4. macush1

  macush1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 мај 2010
  Пораки:
  28
  Допаѓања:
  3
  aeeee ce se karame gostivarcani...pa kade ste sega koga ste ni naj potrebni :?
   
 5. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.836
  Пол:
  Женски
  лелеее колку само напорнооооо :rofl:
  па прашај во сдп, ќе ти кажат
  а и има таква тема колку што знам :^) ц ц ц, цела тема... за ништо... за монолог :D
   
 6. Tenkai

  Tenkai Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јули 2010
  Пораки:
  2.316
  Допаѓања:
  1.904
  Темата е заклучена.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.