1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

single m&f на фемина овде да се измешаме можда ке се спариме

Дискусија во 'Канта' започната од bibs, 2 октомври 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. bibs

  bibs Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  28
  Допаѓања:
  13
  нз дали има вакво нешто низ форумов :D ок ок не е важно и да ме заклучите си пробав нешто што ми стоеше како интересна забавна идеја. Ако нема многу машки можда пошто сум сингл ке ми предложите некој другар... хахаха
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.733
  Допаѓања:
  5.151
  Немам ништо против спарување и љубов, :lol: само што овде тешко дека ќе се спариш, малку машки имаме :D Односно имаше и такви предлози на форумов, па на чет, може ќе се најде нешто и за тебе :rofl:

  Да живее и цвета љубовтааааа :f: :d: :ninja: :rofl: :rofl: :rofl:
   
 3. Scarlet88

  Scarlet88 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  753
  Допаѓања:
  328
  Овде само Еротични има.... :tmi:
   
 4. bibs

  bibs Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  28
  Допаѓања:
  13
  хаха ме изнасмеавте чим така..... да не имате некој симпатичен другар случајно? хаха :lol:
   
 5. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.836
  Пол:
  Женски
  аман бе :D толку ли дојди нож до коска? :D
  јас немам некој другар така баш како за тебе :^) :D
  а другите форумџики нека повелат нека си кажат :?: :D

  и да, нека цвета љубовта :rock: :inlove:
  :rofl: :rofl:
   
 6. bibs

  bibs Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  28
  Допаѓања:
  13
  хаха не е нож до коска онака ми текна дека сакам дечко 8) до вчера не сакав хахаха
  а и стварно машки овде слабо или и тие шо се на форумов се сметаат за жени? :lol:
   
 7. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.836
  Пол:
  Женски
  е па срцка зачлени се на машки форум ;)
  таму еден тон мажишта има :!: можеш и да си бираш :geek: :D
   
 8. bibs

  bibs Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  28
  Допаѓања:
  13
  дај ми некој предлог за таков форум :lol:
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.