Skibbel

Дискусија во 'Секс' започната од Tetrapak, 1 август 2017.

 1. Tetrapak

  Tetrapak Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2017
  Пораки:
  323
  Допаѓања:
  1.371
  Пол:
  Машки
  Што мислите за апликацијава (video chat-sex)

  Јас од радозналост ја инсталирав,а ја има и дирекно преку гугл,доста интересна играчка кога сакаш да се самозадоволиш а немаш мотивација...нажалост 95% се мажи ама има и жени,јас на пример 3 пати сум имал video chat од кои еднаш со македонка,...интересно чувство...
   
  Последна измена од модератор: 2 август 2017