1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

skinat himen i eho aparat

Дискусија во 'Канта' започната од Ednodevojche1818, 5 октомври 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Ednodevojche1818

  Ednodevojche1818 Активен член

  Се зачлени на:
  5 октомври 2013
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Dali skinat himen i redovem seks mozat da se zabelezat na eho aparat?
   
 2. Alison.Di

  Alison.Di Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 октомври 2013
  Пораки:
  134
  Допаѓања:
  81
  Пол:
  Женски
  НЕ... 100% сум сигурна дека не може, незнам колку до сега си имала вакви прегледни и зошто ти треба тој преглед моментално, но хименот дали е скинат неможи да се види на ехо.. препорачливо е твојот доктор да знае односно да му кажиш ако имаш редовен секс, сепак доктор е .. и ке те праша нормално ако имаш некои проблеми..
   
 3. Ednodevojche1818

  Ednodevojche1818 Активен член

  Се зачлени на:
  5 октомври 2013
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  nemam voopshto nikakvi problemi i ne sakam toj da znae ako odam na eho za nekoja druga rabota...znachii prashanjeto mi beshe dali toa voopshto moze da se vidi osven na boks kaj genikolog :D
   
 4. Alison.Di

  Alison.Di Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 октомври 2013
  Пораки:
  134
  Допаѓања:
  81
  Пол:
  Женски

  Oкеј се извинувам ако те навредив со одговорот, а освен на бокс не можи да се види никако...
   
 5. Ednodevojche1818

  Ednodevojche1818 Активен член

  Се зачлени на:
  5 октомври 2013
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  nema zoshto da se izvinuvash..fala ti na odgovorot! sega mi e mnogu polesno :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.