Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Slabeenje

Дискусија во 'Канта' започната од liasrcka, 7 јуни 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. liasrcka

  liasrcka Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 мај 2011
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Devojki dali mislite deka ke mozam da oslabam so vozenje velosiped sekoj den i za kolku vreme? :inlove:
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.147
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.