1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Smetkovodstvo

Дискусија во 'Канта' започната од femi-n.a, 29 октомври 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. femi-n.a

  femi-n.a Активен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2012
  Пораки:
  31
  Допаѓања:
  2
  Slucajno nekoj da ne go znae rasporedo po amfiteatri za vo sreda za kolkviumoto po smetkovodstvo :))
   
 2. LittleDevil

  LittleDevil Популарен член

  Се зачлени на:
  20 јули 2011
  Пораки:
  1.701
  Допаѓања:
  1.919
  Пол:
  Женски
  офффф па што не си видиш на фб? :D
   
 3. femi-n.a

  femi-n.a Активен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2012
  Пораки:
  31
  Допаѓања:
  2
  A kade na fb neznam kade se gleda ako moze link :D
   
 4. LittleDevil

  LittleDevil Популарен член

  Се зачлени на:
  20 јули 2011
  Пораки:
  1.701
  Допаѓања:
  1.919
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.