Snapchat

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од girl.in.pink.dress, 25 април 2014.

 1. girl.in.pink.dress

  girl.in.pink.dress Активен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2014
  Пораки:
  29
  Допаѓања:
  40
  Извинете ако темата е дупла :$
  Што мислите вие за оваа апликација?
  Ја корисите ли и колку често?
  Јас ја користам често. Скоро секојдневно. И ми е интересна. :D
  Другарките велат дека е досадна но јас си ја сакам и си ја користам :D :D
   
 2. sweet-star

  sweet-star Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јуни 2012
  Пораки:
  1.524
  Допаѓања:
  1.734
  Пол:
  Женски
  Ја користам јас,не дека е нешто посено интересна туку ја симнав зошто другарките ме наговорија.
  Ама и таа некако заразна е па ми стана секојдневие иако не праќам премногу снапови туку по некој да има вратам на тие што ме замараат да не бидам некултурна. :D
  Имам околу 4500 поени(и после викам не сум праќала многу снапови).
   
 3. One.Day.One.Girl

  One.Day.One.Girl Активен член

  Се зачлени на:
  4 декември 2013
  Пораки:
  68
  Допаѓања:
  40
  Јас ја користам не е баш интересна една братучедка ме наговори да ја симнам ...
   
 4. Moonstone.17

  Moonstone.17 Популарен член

  Се зачлени на:
  16 април 2013
  Пораки:
  592
  Допаѓања:
  1.861
  Пол:
  Женски
  Ај некој нека објасни подетално, за што служи апликацијава ? Што се прави итн. :D
   
 5. levely

  levely Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јуни 2011
  Пораки:
  913
  Допаѓања:
  897
  Aпликацијава ти е за сликање ама само меѓу двајца, само ти уште на тој што ќе одлучиш да му праќаш слика можете да ја гледате.Сликата ја праќаш и можиш некој апорака да напишиш и само неколку секунди може да се гледа сликата. Нешто како чат со слики накратко кажано :)
   
  На Moonstone.17 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Butterfly-Girl

  Butterfly-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2013
  Пораки:
  947
  Допаѓања:
  506
  Пол:
  Женски
  Ја обожавам апликацијава, по цел ден сум на неа :D Не праќам често, цело време ги гледам снаповите кои ми се праќаат, многу пријатели имам :D
   
 7. Golden

  Golden Популарен член

  Се зачлени на:
  4 март 2013
  Пораки:
  1.066
  Допаѓања:
  1.399
  Пол:
  Женски
  На почетокот ми беше глупа,но сега ми е интересна. :D
  Имам околу 800 поени. :D
   
 8. x-MajaEsposito-x

  x-MajaEsposito-x Популарен член

  Се зачлени на:
  8 март 2013
  Пораки:
  910
  Допаѓања:
  603
  Пол:
  Женски
  Ја користам. Интересна е :)
   
 9. QweenSM

  QweenSM Популарен член

  Се зачлени на:
  18 декември 2013
  Пораки:
  2.149
  Допаѓања:
  13.809
  Пол:
  Женски
  Мене ми е баш интересна,секојдневно ја користам. :D
   
 10. Butterfly-Girl

  Butterfly-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2013
  Пораки:
  947
  Допаѓања:
  506
  Пол:
  Женски
  Ај некој нека ми помогне, снапчатов почна сам да дава скриншотови, до сеа 3 деца ме прашуваат зошто сум им дала скриншот, а ја стварно неам им дадено, и во фолдерот со скриншотс видов, немам слики од нив, незнам што е работава :|
   
 11. Pink.Barbie

  Pink.Barbie Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2014
  Пораки:
  76
  Допаѓања:
  23
  Многу интересна апликација :D :*
   
 12. tiph24

  tiph24 Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2014
  Пораки:
  221
  Допаѓања:
  177
  баш е интересна.прво несакав да ја симнам,ама кога ја симнав...батеријата цела ја трошам кога ќе заседнам :rofl:
   
 13. Katerinceee

  Katerinceee Популарен член

  Се зачлени на:
  15 јуни 2012
  Пораки:
  814
  Допаѓања:
  1.230
  Пол:
  Женски
  Пред некој ден ја слегнав, интересна ми е :D
   
 14. octoberrr

  octoberrr Активен член

  Се зачлени на:
  8 јуни 2014
  Пораки:
  21
  Допаѓања:
  10
  Пол:
  Женски
  Најинтересна апликација, имам 5572 поени :)
   
 15. magic.girl

  magic.girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 април 2014
  Пораки:
  525
  Допаѓања:
  183
  Пол:
  Женски
  а всушност за што се поените ??
   
 16. Butterfly-Girl

  Butterfly-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2013
  Пораки:
  947
  Допаѓања:
  506
  Пол:
  Женски
  ^Колку снапови имаш пратено, и колку ти имаат пратено, заедно :)
   
 17. MademoiselleB

  MademoiselleB Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 октомври 2013
  Пораки:
  214
  Допаѓања:
  398
  Ова Snapchat ти е зараза невидена :| :lol:
   
 18. MermaidKiky

  MermaidKiky Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јули 2013
  Пораки:
  294
  Допаѓања:
  221
  Пол:
  Женски
  многу е интересна :D :lol:
   
 19. loveIan

  loveIan Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 мај 2013
  Пораки:
  106
  Допаѓања:
  60
  И мене ми е многу интересен. :D
   
 20. Twinkles

  Twinkles Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2014
  Пораки:
  647
  Допаѓања:
  977
  Не сум ја користела апликацијата.