Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Snog Marry Avoid

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од ludoto19, 30 јануари 2015.

 1. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.215
  Допаѓања:
  41.373
  Дали ја имате начекано емисијава на Јутуб?  Се работи за млади Англичанки и Англичани кои што го пропагираат оној ФЕЈК БИМБО СТАЈЛ со тон шминка, перики ботокси силикони и Дљоласто облекување.Во емисијава им прават Мејк овер и им покажуваат како би изгледале Класи и Нежно нашминкани,Мене баш ми е интересна :D

  Знам некогаш да си загледам некоја епизода :)[​IMG] [​IMG]
   
 2. sweet-cherry

  sweet-cherry Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 јануари 2011
  Пораки:
  2.817
  Допаѓања:
  21.463
  Пол:
  Женски
  Леле, од кога не ми текнало да си ја гледам...Порано кога ми беше досадно си ги пуштав на јутуб и ми беа многу смешни.Какви фрикови има, и на крај какви излегуваат :D Интересно ми е што прикажуваа како изгледаат после неколку месеци, дали го задржале изгледот и слично:)

  Aма сериозно, колку ми се одвратни англичанкиве, колку пудра ставаат, па вештачки тен,а за облеката воопшто и да не зборам, а всушност милион пати поубаво изгледаат природно.
   
  На ludoto19 и crimson им се допаѓа ова.