Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Stipendija za vo stranstvo

Дискусија во 'Канта' започната од Jakimovska97, 4 октомври 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Jakimovska97

  Jakimovska97 Нов член

  Се зачлени на:
  4 октомври 2014
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Lugje sakam da apliciram za vo stranstvo moze da mi kazete nekoi fakulteti sto davaat stipendija i ako nekoj apliciral do sea da mi pojasni se so treba da napravam ?
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.