Sto bi mu kupile na momceto za Valentin

Дискусија во 'Канта' започната од Ksenija92, 17 јануари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Ksenija92

  Ksenija92 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 декември 2010
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  0
  ;) Баш ме интересираат вашите предлози девојки
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.729
  Допаѓања:
  5.142
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.