Sto mislite za toa da se isisam skroz na kec?

Дискусија во 'Канта' започната од SandraTT, 2 јули 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. SandraTT

  SandraTT Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 јули 2014
  Пораки:
  19
  Допаѓања:
  1
 2. T.e.d.d.y

  T.e.d.d.y Популарен член

  Се зачлени на:
  27 ноември 2011
  Пораки:
  1.299
  Допаѓања:
  7.671
  Пол:
  Женски
  Па ако сакаш да се стрижиш кец, зошто бараш мислење од нас? :)
   
 3. Summerlover

  Summerlover Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  4.382
  Допаѓања:
  34.884
  Bozee Petraa, pa ti hoces da isisas kosu da budes celava :D
   
  На GirlRose му/ѝ се допаѓа ова.
 4. SandraTT

  SandraTT Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 јули 2014
  Пораки:
  19
  Допаѓања:
  1
  :)
   
 5. GirlRose

  GirlRose Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2014
  Пораки:
  2.449
  Допаѓања:
  11.573
  Пол:
  Женски
  Ако ти расте споро (како мојта)шишај се ама не на кец,но ако ти расте побргу исечи си ја.
   
 6. SandraTT

  SandraTT Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 јули 2014
  Пораки:
  19
  Допаѓања:
  1
  :D
   
 7. SandraTT

  SandraTT Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 јули 2014
  Пораки:
  19
  Допаѓања:
  1
  E sporo mi raste i toa e najlosoto :worried:
   
 8. Shery

  Shery Популарен член

  Се зачлени на:
  15 декември 2010
  Пораки:
  1.629
  Допаѓања:
  3.459
  Пол:
  Женски
  Само ако ти понудат милионска сума за снимање на филм, ишишај се
  Во било кој друг случај, дали си нормално девојче?
   
 9. SandraTT

  SandraTT Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 јули 2014
  Пораки:
  19
  Допаѓања:
  1
  Kako mala na 5/6 godini isto kelava me isisaa haha zakon 8) :lol:
   
 10. Shery

  Shery Популарен член

  Се зачлени на:
  15 декември 2010
  Пораки:
  1.629
  Допаѓања:
  3.459
  Пол:
  Женски
  Епа ако си убедена дека сакаш, зошто бараш мислења?
   
 11. SandraTT

  SandraTT Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 јули 2014
  Пораки:
  19
  Допаѓања:
  1
  Onaka sakam mislenje da mi kaze,a ako ne ste raspolozena voopsto ne se mesajte ;)
   
 12. GirlRose

  GirlRose Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2014
  Пораки:
  2.449
  Допаѓања:
  11.573
  Пол:
  Женски
  Не си ја сечи после на школо :rofl: :rofl: (безобразни се),но сепак постапи како што мислиш.Шишај се овака ако не [​IMG]
   
 13. QueenElena

  QueenElena Популарен член

  Се зачлени на:
  1 август 2013
  Пораки:
  1.213
  Допаѓања:
  1.287
  Ако мислиш дека ќе ти стои убаво, нема причина да не го направиш тоа.
  Претпоставувам дека прашуваш затоа што мислиш дека на луѓето нема да им се допадне. Како што реков, ако тебе ти се допаѓа направи го тоа.
  На крај, коса е, ќе порасне. :D
   
  На Lolo5 и SandraTT им се допаѓа ова.
 14. Dream-Girl

  Dream-Girl Caffeine addict ☕ Член на тимот

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  11.112
  Допаѓања:
  123.619
  Пол:
  Женски
  Твој живот, твое право.
  Ако сакаш ишишај се, ама сепак чим викаш споро ти расте, јас мислам да не ја шишаш така, ишишај ја пократко ете како сликата погоре и таман ќе размислиш, после можеш да ја дошишаш хаха. :)
  Баш пиши што си направила ме заинтересира сега. :rofl:
   
  На SandraTT му/ѝ се допаѓа ова.
 15. koritsaki

  koritsaki Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  13.580
  Допаѓања:
  73.330
  Пол:
  Женски
  Шишај и пушти ни слика да те видиме :!: :D
   
 16. minika

  minika Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јуни 2014
  Пораки:
  327
  Допаѓања:
  102
  УЖАС... НИКОГАШ НЕ БИ СЕ ИШИШАЛА ВАКВА АКО МЕНЕ МЕ ПРАШУВАШ ХММ... НО ДОКОЛКУ ТИ ИМАШ ЖЕЛБА :geek: :| :^)
   
 17. SandraTT

  SandraTT Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 јули 2014
  Пораки:
  19
  Допаѓања:
  1
  Gotovo,zakazav na frizer za utre hhah...http://gradeclothing.com/wp-content/upl ... j5wirz.jpg vaka nesto ke ja sisnam,pa ako ne mi se dopadne ja mavam na kec ;) :D :*
   
  На koritsaki му/ѝ се допаѓа ова.
 18. koritsaki

  koritsaki Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  13.580
  Допаѓања:
  73.330
  Пол:
  Женски

  да , ова е супер , интересно , па коса расте нели е така ;)
   
 19. SandraTT

  SandraTT Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 јули 2014
  Пораки:
  19
  Допаѓања:
  1
  :hai:
   
 20. Nausicaa

  Nausicaa Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2013
  Пораки:
  3.211
  Допаѓања:
  16.700
  Сандра, знам како е да имаш долга коса и да копнееш по промена но шишање на кец е премногу драстично. Исто така сум имала и многу кратка коса и знам која мака е додека да ја пораснеш. Мој најдобронамерен совет ти е прво да ја скратиш до над раменици, таман сега се популарни боб фризурите. Доволно е кратка за да се смета за голема промена на имиџ но и доволно е долга за лесно да ја израснеш ако не си се свиѓаш таква или пак ти недостига долгата коса. Ако и понатаму сакаш кец, со машинчето за една минута ќе го имаш саканиот изглед.
   
  На Lolo5 и SandraTT им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.