1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Sto ve vozbuduva najmogu

Дискусија во 'Канта' започната од Jasminkabibibi, 18 јули 2016.

?

Sto ve vozbuduva

 1. Skrieni misli

  0 глас(а)
  0,0%
 2. Fantazii

  0 глас(а)
  0,0%
Дозволен е избор на повеќе опции
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Jasminkabibibi

  Jasminkabibibi Активен член

  Се зачлени на:
  13 јули 2016
  Пораки:
  84
  Допаѓања:
  124
  Пол:
  Женски
  Skrieni misli
  Fantazii neostvareni...
  Sto posakuvate so partnerot...

  .
   
  На diskreten32 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. diskreten32

  diskreten32 Популарен член

  Се зачлени на:
  15 август 2013
  Пораки:
  490
  Допаѓања:
  2.912
  Пол:
  Машки
  seks na javno mesto , kola na parking park ili plaza
   
 3. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  11.904
  Допаѓања:
  68.478
  Пол:
  Женски
  Што е со темиве во последниве три дена?

  Дупли теми, нејасно поставени теми, глупи теми... Башка, Кирил и Методиј за што се мачеле бе, за ти на латиница да пишуваш?
   
  На cresa-jagoda, Petar80 и ninja35 им се допаѓа ова.
 4. referentka

  referentka Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  13 ноември 2012
  Пораки:
  14.545
  Допаѓања:
  320.415
  Помислата дека денес ќе ручам плескавици и помфрит
   
  На Petra777, SnowWhite8, MiloMalo и 16 други им се допаѓа ова.
 5. Аliсe

  Аliсe Популарен член

  Се зачлени на:
  28 јули 2015
  Пораки:
  336
  Допаѓања:
  6.979
  Fantasiii:inlove::inlove::l:(highfive):~:
   
  На Someonespecial, Bozica1980, Petar80 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 6. ninja35

  ninja35 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 декември 2011
  Пораки:
  2.682
  Допаѓања:
  88.168
  мене ме возбудува, возбудува, возбудува.... на пример, пред некој ден најдов заборавени 50 евра...:clap:
   
  На Mr. Right, cresa-jagoda, Bozica1980 и 4 други им се допаѓа ова.
 7. mami blue

  mami blue Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2015
  Пораки:
  1.274
  Допаѓања:
  21.994
  Пол:
  Женски
  Мене ме возбуди сеа пред малку една странка,се жалеше дека не ја пуштаат у автобус со торбица за на пазар8)
   
  На veren, cresa-jagoda, zhap4e и 5 други им се допаѓа ова.
 8. Jasminkabibibi

  Jasminkabibibi Активен член

  Се зачлени на:
  13 јули 2016
  Пораки:
  84
  Допаѓања:
  124
  Пол:
  Женски
  Уф извини за латиницата(y)
  Им се извинувам на Кирил и Методиј:)
   
  На Petar80 му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Kukla994

  Kukla994 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  4.678
  Допаѓања:
  46.980
  Jas mnogu se vozbudivam na primer ako pomislam na moment deka mozam da letam tamu gore visooooko kaj oblacite. Lele mn me vozbudiva toa.
   
  На veren, Someonespecial, cresa-jagoda и 1 друга личност им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.