Svshuvanje u g*z

Дискусија во 'Канта' започната од SweetGoodGirl123, 16 март 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. SweetGoodGirl123

  SweetGoodGirl123 Активен член

  Се зачлени на:
  16 март 2013
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Dali ako deckomi svrshi u mene potocno u g*z ke zabremenam??? :$
   
 2. Maya3112

  Maya3112 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 октомври 2012
  Пораки:
  479
  Допаѓања:
  478
  Сериозна си ? :x
   
 3. SweetGoodGirl123

  SweetGoodGirl123 Активен член

  Се зачлени на:
  16 март 2013
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Da prashuvam bidejki znam deka dvata otvori se mn blisku i zatoa sakav da znam dali e mozno toa iako moe mislenje e deka ne mozi da se zabremeni. :$
   
 4. Micheleljubov

  Micheleljubov Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јуни 2012
  Пораки:
  484
  Допаѓања:
  2.936
  А на твојте години да земеш некоја книга У рака? На пример, Чичко Горјо, „Бегалка“ од Васил Иљоски
  Антон Панов „Печалбари“ , Ристо Крле „Парите се отепувачка“, Кочо Рацин „Песни“ , Венко Марковски „Песни“

  Колку што знам според годините би требало овие книги да ти се на репертоар.
  И те молам не се бламирај со вакви прашања. |(
   
  На SimonaTino му/ѝ се допаѓа ова.
 5. tessie

  tessie Форумски идол

  Се зачлени на:
  11 ноември 2010
  Пораки:
  5.347
  Допаѓања:
  18.396
  Пол:
  Женски
  Не, не можеш да останеш бремена, но аналниот секс не е начин на контрацепција, ако не се практикува на правилен начин може да придонесе за други состојби многу посериозни од бременост, еве за пример да ги кажам хемороидите.
  Твое си е да внимаваш. :)

  Доколку дечкото стави кондом, не би постоела опасност од бременост дури и кога би имале вагинален секс (ова терминов многу чудно ми звучи ама не ми текна на посоодветен). Плус, би се заштитиле и двајцата од разни полови инфекции.

  Поздрав.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.