1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Sweet baby...

Дискусија во 'Бебе' започната од annnni, 2 септември 2010.

 1. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  645
  Сакав да отворам нова тема која ќе се користи како фото албум на бебиња....зошто се толку нежни невини и слатки...просто ги обожавам...па може да се стават сликички од малите бебенца.....
  Доколку не сакате да постои темата може веднаш да се избрише
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На mimi811 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.358
  [​IMG]
  Ова срцево ми беше едно време на аватар. Душичка. :inlove:
   
  На Adi888 и annnni им се допаѓа ова.
 3. doktorka-an

  doktorka-an Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 мај 2010
  Пораки:
  1.078
  Допаѓања:
  343
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

  ова се некои сликички кои јас ги најдов ама ќе ставам уште,ми се допаѓа ваквиот албум,сладок е.... :clap: :clap:
   
  На annnni му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Hopeful

  Hopeful Популарен член

  Се зачлени на:
  15 јуни 2010
  Пораки:
  997
  Допаѓања:
  1.467
  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
   
  На Sanji4ka21 и annnni им се допаѓа ова.
 5. elenaklasik

  elenaklasik Популарен член

  Се зачлени на:
  1 јануари 2010
  Пораки:
  4.272
  Допаѓања:
  9.822
  Пол:
  Женски
  Премногу сакам бебувчиња,какви се слатки мали невини.Сакам да си имам ,ама рано ми е сега. Ај сестра ми нека ме усреќи. :D

  [​IMG]
  [​IMG]
   
 6. martincencee

  martincencee Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 август 2010
  Пораки:
  462
  Допаѓања:
  75
  :*
   

  Прикачени фајлови:

  • (R)bebenc.jpg
   (R)bebenc.jpg
   Големина на фајлот:
   25,7 KB
   Прегледи:
   2.306
  • babies_04.jpg
   babies_04.jpg
   Големина на фајлот:
   32,6 KB
   Прегледи:
   2.306
  • babies_05.jpg
   babies_05.jpg
   Големина на фајлот:
   36,2 KB
   Прегледи:
   2.306
  • Baby (1).jpg
   Baby (1).jpg
   Големина на фајлот:
   41,9 KB
   Прегледи:
   2.306
  • Baby.jpg
   Baby.jpg
   Големина на фајлот:
   11 KB
   Прегледи:
   2.306
 7. Bright

  Bright Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  2.547
  Допаѓања:
  5.516
  Ах душички најмили и невини! Колку се само прекрасни! :inlove:

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На petar-mihaela му/ѝ се допаѓа ова.
 8. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  645
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG] :lol: [​IMG][​IMG]
  [​IMG]
   
  На mimi811 му/ѝ се допаѓа ова.
 9. martincencee

  martincencee Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 август 2010
  Пораки:
  462
  Допаѓања:
  75
  :inlove:
   

  Прикачени фајлови:

  • Bebeski baknez.jpg
   Bebeski baknez.jpg
   Големина на фајлот:
   7,2 KB
   Прегледи:
   2.290
  • Kelafko.jpg
   Kelafko.jpg
   Големина на фајлот:
   5,2 KB
   Прегледи:
   2.290
  • najmilo.jpg
   najmilo.jpg
   Големина на фајлот:
   32,3 KB
   Прегледи:
   2.290
 10. sesilija

  sesilija Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  4.177
  Допаѓања:
  13.276
  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

  Душички мили, ах, срциња мали :inlove:

  Обожавам деца :)
   
  На srcekrsacka, mimi811 и Sanji4ka21 им се допаѓа ова.
 11. Sweety-Tweety

  Sweety-Tweety Популарен член

  Се зачлени на:
  17 декември 2009
  Пораки:
  994
  Допаѓања:
  499
  слаткиши...колку се само убави :inlove:
   

  Прикачени фајлови:

  • babies_1.jpg
   babies_1.jpg
   Големина на фајлот:
   29 KB
   Прегледи:
   449
  • babies_7.jpg
   babies_7.jpg
   Големина на фајлот:
   17,2 KB
   Прегледи:
   449
  • babies_8.jpg
   babies_8.jpg
   Големина на фајлот:
   26 KB
   Прегледи:
   449
  • babies_19.jpg
   babies_19.jpg
   Големина на фајлот:
   39,4 KB
   Прегледи:
   449
  • babies_32.jpg
   babies_32.jpg
   Големина на фајлот:
   13,2 KB
   Прегледи:
   449
 12. wolf4e

  wolf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2010
  Пораки:
  2.285
  Допаѓања:
  1.893
  би ставила слики од керка ми,ама некој да не ја препознае :^)
   
 13. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.815
  Хехе, насловов на темава ме потсети на една песна од Млади Бунтовници.
  Еве ви неколку сликички од слатки новородени девојки :D
  [​IMG] [​IMG]-Ајла
  [​IMG]
  ^ Жизел
   
 14. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  645
  дефинитивно не би препознале...а и мислам дека од некој минати постови твои видов дека живееш во друга држава така да не се стегај повели..... :*
   
 15. kate21

  kate21 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  4.220
  Допаѓања:
  3.852
  Пол:
  Женски
  толку многу сакам едно, мнооооооогу...и не велете дека е рано, сакам :$ :D
  [​IMG] [​IMG]
  [​IMG]
  :inlove: :inlove: :inlove:
   
  На annnni му/ѝ се допаѓа ова.
 16. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.815
  ^ Катенце... ич не е рано :D :D
  _____________________________
  Фацички...
  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
   
 17. Lolipop23

  Lolipop23 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 март 2010
  Пораки:
  5.514
  Допаѓања:
  27.294
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На sesilija му/ѝ се допаѓа ова.
 18. GirlLove

  GirlLove Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2010
  Пораки:
  4.872
  Допаѓања:
  13.516
  Пол:
  Женски
 19. Tenkai

  Tenkai Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јули 2010
  Пораки:
  2.316
  Допаѓања:
  1.904
 20. karina8

  karina8 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2010
  Пораки:
  4.099
  Допаѓања:
  5.544