Tопли тела (Warm bodies)

Дискусија во 'Филмови' започната од mileystar, 10 март 2013.

 1. mileystar

  mileystar Популарен член

  Се зачлени на:
  10 декември 2011
  Пораки:
  741
  Допаѓања:
  2.095
  Пол:
  Женски
  Филмот е многу добар,мене лично многу ми се допадна,ви го препочачувам. :D а и главниот лик е многу убав афф :inlove: :D
  Значи,Р. е опасен зомби кој лута низ Америка која е уништена од апокалипса. Тој не ни може убаво да зборува, но тoа нема да му биде пречка за да се сплетка со Џули, девојка која требаше да биде една од неговите жртви, но тој не ја повреди, ја заштити од другите и ја скри на неговото место.
  Нивната романса е толку силна што дури ќе почне да ги променува другите зомби и тие ќе почнат да оживуваат...

  http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... 7s-cNFffDM
   

  Прикачени фајлови:

 2. Pubu-bubu

  Pubu-bubu Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 април 2012
  Пораки:
  140
  Допаѓања:
  41
  може линк да го глеам онлајн? плис плис плис... ;(
   
 3. mileystar

  mileystar Популарен член

  Се зачлени на:
  10 декември 2011
  Пораки:
  741
  Допаѓања:
  2.095
  Пол:
  Женски
 4. piksooki

  piksooki Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2015
  Пораки:
  1.585
  Допаѓања:
  10.232
  Пол:
  Женски
  Многу ми е мило што има тема за овој филм.Прекрасен е.Зачудена сум зошто нема повеќе мислења