1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Tekstilna industrija

Дискусија во 'Канта' започната од thesunriseisblue, 8 септември 2018.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. thesunriseisblue

  thesunriseisblue Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 мај 2012
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  0
  Новоотворена модна конфекција има потреба од работници на следните позиции:
  - шивачки -
  - пеглачи -
  - завршно ( контролор, пакување, вадење конец)
  Ние нудиме: Пријатна работна атмосфера во целосно нови и модерни услови, доусовршување и можност за напредок, редовна исплата на плата.
  Локација: Скопје, ~ Аеродром
  Тел. 072 522 808
  Може и лп.
  Ви благодарам на вниманието
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.