1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Terra Nova

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од LaBella, 29 октомври 2011.

 1. LaBella

  LaBella Популарен член

  Се зачлени на:
  6 ноември 2010
  Пораки:
  1.023
  Допаѓања:
  1.081
  Пол:
  Женски
  Дали ја гледате серијава?? .. Нова серија, еден од продуцентите е Spielberg и до сега има излезено 5 епизоди..

  http://www.youtube.com/watch?v=X6aNEIZwPFc

  http://www.imdb.com/title/tt1641349/


  Сега за сега ми се допаѓа, ќе видиме понатака дали вреди да се троши време за неа :)
   
 2. LOmikol

  LOmikol Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 септември 2012
  Пораки:
  111
  Допаѓања:
  20
  Не е активна темава...
   
 3. Mrs.Cuper

  Mrs.Cuper Популарен член

  Се зачлени на:
  10 август 2011
  Пораки:
  2.790
  Допаѓања:
  2.551
  Пол:
  Женски
  ^ Не е активна бидејќи серијава е прекината после една сезона на прикажување.