1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

"The Bachelor" - BG edition ("Ергенът")

Дискусија во 'Филм и ТВ' започната од Другоселецът, 9 август 2022.

?

Кој „ерген“ повеќе ви се допаѓа?

 1. Виктор Стојанов

  1 глас(а)
  50,0%
 2. Евгени Генчев

  1 глас(а)
  50,0%
 1. Другоселецът

  Другоселецът Активен член

  Се зачлени на:
  9 август 2022
  Пораки:
  23
  Допаѓања:
  60
  Пол:
  Машки
  Здраво!

  Знам дека бугарски реални шоуа не се гледаат во Македонија и токму затоа сакам да ве прашам како независна и слободна публика, а особено и како женска публика, кој од двајцата „ергени“ ви се допаѓа повеќе:

  * Виктор Стојанов (по професија поранешен спортист веслач) - ергенот од прва сезона.
  [​IMG]

  или

  * Евгени Генчев (пијанист по професија) - ергенот од идната втора сезона.
  [​IMG]

  Тековните прашања са еден вид анкета за женско мислење за очекуваниот успех или недостаток за новата сезона 2. :)

  Ве молам држете ја темата отворена 1 недела. :)
  Ако нема коментари - затворете и архивирајте ја.
   
 2. LiliBoz

  LiliBoz Форумски идол

  Се зачлени на:
  13 јули 2017
  Пораки:
  17.929
  Допаѓања:
  224.105
  Пол:
  Женски
  Ниту еден обаче.
  Се што е бугарско ми е одмилено.
  Претходно ми беше малку одмилено, кога како тинејџер одев на одмор таму и ќе чуеја дека сум од Мк па се понашаа дебилски.
  Сеа бетер ми е одмилено!
  Се што е мејд ин блгарија не сакам ни да чујам ни да видам.
  Али фала на прашање.
   
  На Другоселецът му/ѝ се допаѓа ова.