1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

The Hot Chick

Дискусија во 'Филмови' започната од Majuv4ence13, 24 јули 2012.

 1. Majuv4ence13

  Majuv4ence13 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 јуни 2012
  Пораки:
  798
  Допаѓања:
  512
  Пол:
  Женски
  Девојки дали сте го гледале филмот??Навистина е супер.Колку пати и да го гледам не ми е досаден,се газам од смеење.Rob Schneider во овој филм прејако глуми.Овој филм е снимен 2002 година.За оние кои што не го гледале им препорачувам да го гледаат и слатко да се изнасмеат.
   

  Прикачени фајлови:

  На Istata od vcera му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Sephora

  Sephora Популарен член

  Се зачлени на:
  5 декември 2010
  Пораки:
  2.690
  Допаѓања:
  4.476
  Го имам гледано кога бев помала, ама веќе и ја имам заборавено приказната.
  Ја паметам само Rachel како актерка која глумеше во Mean girls, а тој филм ми беше Библија. :D
   
 3. pamelche

  pamelche Популарен член

  Се зачлени на:
  15 јуни 2011
  Пораки:
  4.691
  Допаѓања:
  13.117
  Го имам на цеде, и го имам гледано милион пати и уште не ми е досаден. Баш пред неполн месец, ми бее досадно и си го пуштив, се згазив од смеење иако веќе сите сцени на памет ги знам. :D
   
 4. Majuv4ence13

  Majuv4ence13 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 јуни 2012
  Пораки:
  798
  Допаѓања:
  512
  Пол:
  Женски
  После толку години вчера го дадоа на сител,конечно :inlove:
   
 5. My.Cloud

  My.Cloud Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 септември 2011
  Пораки:
  232
  Допаѓања:
  59
  Аууу кезењето кога го видоа п*нисот :rofl:
   
 6. Adi888

  Adi888 Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 ноември 2010
  Пораки:
  6.069
  Допаѓања:
  22.152
  Пол:
  Женски
  Филмот го обожавам, баш пред некој ден го даваја на Сител, и бев за излегвање, и не ми се излегваше за да го догледам, не знам колку пати да го гледам нема да ми се здосади, се акам од смеа :D
  Билииииии :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove:
  [​IMG]
   
  На Jowe и Majuv4ence13 им се допаѓа ова.
 7. antonina

  antonina Популарен член

  Се зачлени на:
  29 август 2011
  Пораки:
  368
  Допаѓања:
  809
  Boys are cheats and liars,
  They're such a big disgrace,
  They will tell you anything
  To get to second base-

  -ball, baseball,
  He thinks he's gonna score,
  If you let him go all the way
  Then you are a whore-

  -ticulturists study flowers,
  Geologists study rocks,
  The only thing a guy wants from you
  Is a place to put his cock-

  -roaches, beetles,
  Butterflies, and bugs,
  Nothing makes him happier
  Than a giant pair of jug-

  -lers and acrobats
  And dancing bears named chuck,
  All boys want to do is...
  Forget it no such luck.

  Ви текнува така? :D
   
  На bluegirl7 и Majuv4ence13 им се допаѓа ова.
 8. Vikica.cuci

  Vikica.cuci Популарен член

  Се зачлени на:
  21 ноември 2011
  Пораки:
  1.520
  Допаѓања:
  3.286
  Пол:
  Женски
  Филмов е баш тинејџерски, и изобилува со смешни ситуации. Го имав гледано одамна, а пред некое време се потсетив на него(го даваа на Сител). Се на се одлично филмче.
   
 9. selly.gomez

  selly.gomez Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2011
  Пораки:
  136
  Допаѓања:
  42
  Значи закон филм! Го имам гледано неколку пати и никако да ми здосади :) Најјака сцена ми беше во диското :D
   
  На bluegirl7 му/ѝ се допаѓа ова.
 10. tessi

  tessi Популарен член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2012
  Пораки:
  527
  Допаѓања:
  504
  Интересно филмче,за опуштање е ептен погодено.Одамна го немав гледано и баш го начекав на Сител,си се изнасмеав убаво пред спиење :)
   
 11. Elenuskaa

  Elenuskaa Популарен член

  Се зачлени на:
  11 септември 2011
  Пораки:
  1.865
  Допаѓања:
  2.036
  Го имав гледано како помала, ама сум ја подзаборавила приканзата, баш скоро го даваа на Сител го гледав, сум се изнасмеала.
   
  На Jowe му/ѝ се допаѓа ова.
 12. TheaEsposito

  TheaEsposito Популарен член

  Се зачлени на:
  13 ноември 2010
  Пораки:
  2.004
  Допаѓања:
  2.459
  Красно сум се изнасмеала на филмов.
  Алал да му е на режисерот како смислил се, ама па и глумецот што го нашле.. хахахах. :rofl:
  Супер филмче!
   
 13. Mrs.Cuper

  Mrs.Cuper Популарен член

  Се зачлени на:
  10 август 2011
  Пораки:
  2.790
  Допаѓања:
  2.551
  Пол:
  Женски
  Многу добар и интересен филм, иако го имам гледано повеќе пати секогаш сакам пак да го гледам. Изборот на глумците е одличен, хуморот исто така, филм кој мора да се изгледа :)
   
 14. Jowe

  Jowe Активен член

  Се зачлени на:
  29 август 2012
  Пораки:
  91
  Допаѓања:
  14
  Филмот е закон!
   
 15. Angie.Angie

  Angie.Angie Активен член

  Се зачлени на:
  22 октомври 2012
  Пораки:
  96
  Допаѓања:
  9
  Кога бев мала го гледав, многу ми беше тогаш интересен.. сега слабо се сеќавам што се случуваше. :)
   
 16. Lovy1

  Lovy1 Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2013
  Пораки:
  1.081
  Допаѓања:
  817
  Пол:
  Женски
  Интересен филм, се изнасмеав :lol: :D
   
 17. ariela09

  ariela09 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 октомври 2012
  Пораки:
  945
  Допаѓања:
  1.764
  Добар филм. Малку очекувана содржина но глумецот си го направи своето. Најкриво ми е што мојата Рејчел Мекадамс беше изоставена во филмот и играше споредна улога иако се работеше за нејзино тело и карактер. :D
   
 18. Mia-Wallace

  Mia-Wallace Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 август 2013
  Пораки:
  104
  Допаѓања:
  59
  Филм кој што најмногу сум го изгледала е Hot chick и сеуште не ми е здосаден :D
   
 19. Mishela

  Mishela Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  19 август 2010
  Пораки:
  17.443
  Допаѓања:
  78.485
  Пол:
  Женски
  Мислам дека нема некоја која не го гледала. Мене ми е веќе досаден, најверојатно зашто ми е гледан милион пати и мислам дека се презаситив од филмов за цел живот. :tmi:
  Рејчел ми е многу симпатично девојче, но некако чудна, ковчеста и вештачка ми е во улогите каде глуми шмизла. Далеку понежна ми е во The Notebook, но тоа веќе е друг муабет.
   
 20. Stefani999

  Stefani999 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 февруари 2012
  Пораки:
  702
  Допаѓања:
  602
  Памтам кога прв пат го гледав се помочав ос смеење.Ногу е интересен...Не здосадува.