babylove кашички

The Love Punch (2013)

Дискусија во 'Филмови' започната од LitttleRNBPrincess, 17 јуни 2018.

 1. LitttleRNBPrincess

  LitttleRNBPrincess Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2011
  Пораки:
  791
  Допаѓања:
  923
  Пол:
  Женски
  [​IMG]

  Британска комедија со одлична британски актери. Неверојатно пријатна и романтична комедија која е исполнета со огромна смеа и одлична хемија. Што мислите вие? :)

  Филмот се работи за еден развод (Пирс Броснан, Ема Томпсон) ќе се пријават за помош на брачна двојка за да ги вратат украдените пари за пензионирање од корумпиран француски бизнисмен.
   
 2. Carolin.

  Carolin. Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2014
  Пораки:
  656
  Допаѓања:
  12.070
  Пол:
  Женски
  Интересна комедија, ако сакате да си утепате два саати со смењее, оваа е таа:D
   
  На LitttleRNBPrincess му/ѝ се допаѓа ова.