1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Trophy Wife (FoxLife)

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од Chocolate-me, 21 јуни 2014.

 1. Chocolate-me

  Chocolate-me Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јануари 2014
  Пораки:
  149
  Допаѓања:
  156
  Пол:
  Женски
  Trophy Wife или кај нас Трофејна жена/Сопруга за медал е серија што се емитува на FoxLife.

  Кејт е млада девојка што се мажи за постар маж Пит.Тие се запознаваат во караоке бар а после една година Кејт се наоѓа во семејство со три деца и две бивши сопруги.Но одлучна е во секој случај да стане дел од семејството.
  Даен е првата бивша жена,амбициозен и успешен хирург и бивша олимпијка.Таа е мајка на Хилари и Ворен(близнаци).
  Џеки е втората бивша жена и мајка на Берт(посвоениот син од Кина).
  [​IMG]


  Мене серијава ми е баш интересна и ми е солидна замена за New girl. :D
  Дали вие ја гледате серијава,омилени ликови?
  Мене посебно симпатичен лик ми е Берт и секогаш ме насмева :D.

  Не најдов ваква тема,но ако е дупла-Канта.
   
 2. thegirld

  thegirld Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јуни 2014
  Пораки:
  114
  Допаѓања:
  93
  Пол:
  Женски
  серијата е хит т.е мене скоро се на fox life ми е хит така да ... :l: