1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

ubavo momce

Дискусија во 'Канта' започната од anastasija98, 19 август 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. anastasija98

  anastasija98 Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 август 2012
  Пораки:
  63
  Допаѓања:
  13
  znaete li nekoj ubavi momcina akteri pejaci itn
   
 2. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.316
  Допаѓања:
  17.234
  Пол:
  Женски
  Знаеме :^)
   
 3. anastasija98

  anastasija98 Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 август 2012
  Пораки:
  63
  Допаѓања:
  13
  ae ako sakas kazi nekoj :D
   
 4. rossonerka

  rossonerka Популарен член

  Се зачлени на:
  13 април 2010
  Пораки:
  4.160
  Допаѓања:
  15.286
  Џеј Џеј.
   
  На Pelikuna му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Angel.girl

  Angel.girl Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2011
  Пораки:
  669
  Допаѓања:
  667
  За тоа да прашаш ја отвори темава? А зошто ти се убави пеачи или глумци? :?:
   
 6. Glossy-girl

  Glossy-girl Популарен член

  Се зачлени на:
  4 март 2012
  Пораки:
  3.195
  Допаѓања:
  8.924
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
   
  На Pelikuna и bluegirl7 им се допаѓа ова.
 7. Chocolate.me

  Chocolate.me Популарен член

  Се зачлени на:
  19 септември 2010
  Пораки:
  2.728
  Допаѓања:
  7.640
  ^ Да ти кажам, вчера се родивме сите и немаме поима за убави момчиња.
  Неможе се за еден ден да се дознае нели.
  |(
   
  На bluegirl7 му/ѝ се допаѓа ова.
 8. anastasija98

  anastasija98 Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 август 2012
  Пораки:
  63
  Допаѓања:
  13
  samo sakam da napravam album so fotografii so ubavi momcinja :D mozi i dvete
   
 9. Glossy-girl

  Glossy-girl Популарен член

  Се зачлени на:
  4 март 2012
  Пораки:
  3.195
  Допаѓања:
  8.924
  Пол:
  Женски
  ^ Не ти се свиѓа мојот? ;(
   
 10. anastasija98

  anastasija98 Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 август 2012
  Пораки:
  63
  Допаѓања:
  13
  hahahahahahahaha prekrasen e ;)
   
 11. Angel.girl

  Angel.girl Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2011
  Пораки:
  669
  Допаѓања:
  667
  Па оди прогуглај си и најди си, за свашта се отвараат теми. За тоа дојде на форумов? За да прашаш за убави дечки? Ама искрено м? |(
   
 12. anastasija98

  anastasija98 Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 август 2012
  Пораки:
  63
  Допаѓања:
  13
  ne na forumov dojdov bidejki znam deka ima licnosti koi bi mi pomognale ako nekogas sum vo dilema za nesto
   
 13. Glossy-girl

  Glossy-girl Популарен член

  Се зачлени на:
  4 март 2012
  Пораки:
  3.195
  Допаѓања:
  8.924
  Пол:
  Женски
  ^
  Сега имаш страшна дилема па не знаеме како да ти помогнеме. :(
   
 14. anastasija98

  anastasija98 Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 август 2012
  Пораки:
  63
  Допаѓања:
  13
  oh ne ova go objaviv taka ova ne e moja dilema ..
   
 15. Glossy-girl

  Glossy-girl Популарен член

  Се зачлени на:
  4 март 2012
  Пораки:
  3.195
  Допаѓања:
  8.924
  Пол:
  Женски
  singl/zgodni-momci-t2282/440.html
  Следен пат не објавувај напразно, оставаш лош впечаток на другите членови!
   
 16. anastasija98

  anastasija98 Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 август 2012
  Пораки:
  63
  Допаѓања:
  13
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.